Новостная Ложка » Перша ліга: Карпати втрачають очки у грі з Прикарпаттям

Перша ліга: Карпати втрачають очки у грі з Прикарпаттям

У 12-му турі чемпіонату України у першій лізі “Карпати” втретє у сезоні втратили очки.

Сталося це у грі з “Прикарпаттям”. Іванофранківці відкрили рахунок на 9-й хвилині. Зробив це Хома. Втім, уже за три хвилини львів’яни вели в рахунку після точних ударів Підлепенця та Сухара. На 32-й хвилині Цюцюра реалізував пенальті і на перерву команди пішли за рівного рахунку – 2:2. У другому таймі команди знову обмінялися голами за короткий час. Спочатку Хома оформив дубль, але вже за чотири хвилини Демченко встановив остаточний рахунок – 3:3.

“Карпати” втретє у сезоні грають унічию, але маючи дев’ять перемог в інших матчах впевнено лідирують у групі А.

У матчі групи Б “Лівий Берег” на виїзді переграв “Чернігів” – 3:0. Розгромом це важко назвати, оскільки два останні голи гості забили у компенсований до матчу час. Цікаво, що всі три м’ячі в активі одного футболіста. Сухоручко оформив хет-трик.

Перша ліга
12 тур

Карпати – Прикарпаття – 3:3 (2:2)
Голи: Хома, 9 (0:1), Підлепенець, 10 (1:1), Сухар, 12 (2:1), Цюцюра, 32 (2:2, пенальті), Хома, 55 (2:3), Демченко, 59 (3:3)

Чернігів – Лівий берег – 0:3 (0:1)
Голи: Сухоручко, 37 (0:1), Сухоручко, 90+2 (0:2), Сухоручко, 90+4 (0:3)

Джерело: terrikon.com