Новостная Ложка » Україна (U21) здобуває другу перемогу у кваліфікації Євро-2025

Україна (U21) здобуває другу перемогу у кваліфікації Євро-2025

Молодіжна збірна України (U21) зуміла здобути другу перемогу у відбірковому турнірі Євро-2025. У четвер “синьо-жовті” обіграли збірну Люксембургу – 3:0.

Відчутну ігрову перевагу українцям вдалося втілити в гол незадовго до перерви, коли Краснопір переграв голкіпера господарів та відправив м’яч у сітку.

У другому таймі господарі спробували було перевести гру на половину поля суперника, але гострі контратаки підопічних Унаї Мельгоси виявилися значно ефективнішими. На 69-й хвилині українці розіграли у штрафному майданчику суперника витончену триходівку, і В’юнник м’яко відправив м’яч у дальній нижній кут. А вже у компенсований час крапку у матчі поставив Квасниця – 3:0.

У наступному матчі збірна України (U21) зіграє з однолітками з Англії, які у четвер розгромили сербів – 9:1!