Новостная Ложка » Ван Боммель: Зазвичай з нами такого не трапляється

Ван Боммель: Зазвичай з нами такого не трапляється

Головний тренер Антверпена Марк ван Боммель був вкрай розчарований результатом матчу Ліги чемпіонів проти Шахтаря (2:3).

– Зазвичай з нами такого не трапляється. Я навіть не можу згадати, якщо не рахувати нашого матчу з Барселоною, коли ми востаннє пропускали три голи. Це справді винятковий випадок.

До перерви ми грали фантастично і забили два чудові голи. Наша організація була чудовою. Ми знали, що Шахтар має досвід, що це хороша футбольна команда. Вони показали це після перерви.

Перший гол Шахтаря – це ланцюжок моментів, яких можна уникнути. Другий – це штрафний удар із рикошетом. І третій гол теж приходить після кількох помилок. Зазвичай, з нами такого не відбувається. За рахунку 2:1 у нас була чудова нагода знову забити. Якби Янссен це зробив і рахунок став 3:1, впевнений, що гра була б закінчена, – заявив Марк ван Боммель.

Джерело: terrikon.com