Новостная Ложка » Євро-2024: ненаситна Португалія, невдача Петракова та інші матчі дня

Євро-2024: ненаситна Португалія, невдача Петракова та інші матчі дня

Португалія без Роналду трощить Люксембург, Петраков не створив дива проти хорватів, а Ремзі дарує надію українцям. Це короткі висновки з матчів відбору на Євро-2024, які відбулися 11 вересня. А тепер давайте поговоримо про них детальніше. Але для початку підпишіться на terrikon.com на Youtube та поставьте лайк цьому відео!

Розпочнемо із групи D, де Вірменія Олександра Петракова приймала вдома команду Хорватії. Дива, а-ля матч проти Туреччини, не сталося. Гості відзначилися вже на 13-й хвилині – Крамарич чітко дав зрозуміти, що сенсації не буде. Але розвинути успіх картаті не змогли. Як і Вірменія – не змогла відігратися.

В іншому матчі групи Вельс прибув в гості до Латвії. Британці перемогли із рахунком 2:0, а відзначилися Аарон Ремзі та Девід Брукс. Враховуючи те, що традиція Ремзі працює, усім українцям є на що сподіватися.

У турнірній таблиці групи D двовладдя: Хорватія та Туреччина мають по 10 очок. Вірменія поки третя, але відставання від лідерів вимірюється однією перемогою.

Кріштіану Роналду цей ігровий день пропускав через перебір жовтих карток. Але і без нього Португалія вщент рознесла Люксембург. Пропустимо жанри про мінівен та 8 пасажирів і зафіксуємо факт: португальці забили супернику дев’ять м’ячів! Одразу три гравці оформили дубль: Інасіу, Діогу Жота та Гонсалу Рамуш. Рікарду Орта, Бруну Фернандеш та Жоау Фелікс доповнили цю картину, потішивши власних вболівальників.

В ще одному матчі групи J Ісландія із мінімальним рахунком здолала команду Боснії. Єдиний м’яч аж на 90-й хвилині забив Фінбогассон.

Нарешті в останньому матчі дня Словаччина вдома обіграла Ліхтенштейн. Цей матч також цікавий тим, як складалися події на полі: чи давно ви бачили матч, де рахунок 3:0 був на табло вже на 6-й хвилині? Щоправда, словаки вирішили не добивати суперника та зупинитися на трьох м’ячах.

У турнірній таблиці все стабільно: Португалія має 18 очок після шести матчів та нуль в графі пропущені. Словаччина друга, а Люксембург йде третім, але статистика забитих та пропущених тепер радикально зіпсована.

А який матч із сьогоднішніх сподобався вам найбільше? Напишіть у коментарях. А також ставьте лайк цьому відео та підпишіться на terrikon.com на Youtube.

Євро-2024, Відбірковий турнір

Ігровий день : 2023-09-11

Вірменія – Хорватія 0:1 (0:1)
Голи : Крамаріч, 13 (0:1)
Попередження : – Гвардіол 21; Станішич 29

Латвія – Уельс 0:2 (0:1)
Голи : Ремзі, 29 (пенальті) (0:1); Д. Брукс, 90 (0:2)
Попередження : Дубра 27; Савальнієкс 59; Ікаунекс Я. 64; Емсіс 78; Тоберс 89; Циганікс 90 – Мефам 90

Португалія – Люксембург 9:0 (4:0)
Голи : Iнасiу, 12 (1:0); Рамуш Г., 17 (2:0); Рамуш Г., 33 (3:0); Iнасiу, 45 (4:0); Жота, 57 (5:0); Орта Р., 67 (6:0); Жота, 77 (7:0); Фернандеш Б., 83 (8:0); Жоау Фелікс, 88 (9:0)
Попередження : – Тіль В. 54; Махмутович 65; Жерсон 76

Ісландія – Боснія 1:0 (0:0)
Голи : Фіннбогасон А., 90 (1:0)
Попередження : Траустасон 70 – Хаджикадунич 29; Мілічевич 81

Словаччина – Ліхтенштейн 3:0 (3:0)
Голи : Ганцко, 1 (1:0); Дуда, 3 (2:0); Мак Р., 6 (3:0)
Попередження : Томiч 45; Грошовський 77; Де Марко 87 – Вiзер 28

Джерело: terrikon.com