Новостная Ложка » Греко-римська боротьба та міні-футбол: стали відомими здобутки криворіжців на спортивних змаганнях

Днями криворізькі спортсмени відзначилися на обласних змаганнях з греко-римської боротьби та на міському турнірі з міні-футболу, присвяченому пам‘яті Валентина Новікова. Своїми успіхами поділились ДЮСШ №3, ДЮСШ №9 та Криворізька гімназія №55 у соцмережі.

Криворізькі спортсмени здобули низку відзнак на чемпіонаті Дніпропетровської області з греко-римської боротьби, що відбувся у Кам’янському.

Дві нагороди здобули хлопці, що тренувалися на базі Криворізької гімназії №55. Іван Короленко здобув срібло, а Андрій Бурба – бронзу.

Вихованці з ДЮСШ №9 вибороли 5 нагород. Чемпіонами у різних вагових категоріях стали Андрій Головніков, Андрій Макаренко, Ілля Каменев. На другу сходинку п’єдесталу піднявся Гліб Федунів, а на третю – Ростислав Максименко.

На цьому досягнення криворіжців не завершуються, адже у місті з 7 по 10 вересня проходив міський турнір з міні-футболу серед дитячих команд з учасниками 11-12 років. Він був присвячений пам‘яті Валентина Новікова. У мирний час на цей турнір приїздили команди з інших міст. Зараз же участь взяли 9 місцевих команд, 2 з них – «Академії Кривбас».

Чемпіонами турніру стали футболісти з команди ФА «Кривбас» 2011 р.н, друге місце посіли вихованці ФА «Кривбас» 2012 р.н., третє – команда ДЮСШ №3.
Вітаємо чемпіонів та призерів з високими досягненнями.

Нагадаємо, що у Кривому Розі пройшов чемпіонат міста з швидких шахів та бліцу. Про результати турніру ми розповіли тут.

Джерело: one.kr.ua