Новостная Ложка » Українська молодіжна збірна починає з перемоги відбір Євро-2025

Українська молодіжна збірна починає з перемоги відбір Євро-2025

Оновлена збірна України (U21) стартувала з перемоги у відбірному турнірі чемпіонату Європи серед молодіжних команд 2025. У першому матчі підопічні Унаї Мельгоса обіграли збірну Північної Ірландії – 1:0.

Всупереч очікуванням, поєдинок видався для українців непростим. Суперник формує нову команду, основу якої становлять 19-річні гравці. Однак різниця у віці та досвіді довгий час не мала значення – “синьо-жовті” контролювали м’яч, але загрожували воротам нечасто. У першому таймі запам’яталися два небезпечні удари Брагару. Гості, у свою чергу, мало не використали помилку Салюка, який подарував м’яч Маршаллу. На щастя, Роман виніс м’яч із порожніх воріт.

Віталій Роман став героєм ще одного епізоду – тепер вже біля воріт суперника. На 70-й хвилині Краснопір скинув йому м’яч під удар, після чого рахунок було відкрито.

Наступний матч збірна України (U21) проведе 12 жовтня проти Люксембургу.