Новостная Ложка » Реал — Манчестер Сіті 3:3 Відео голів та огляд матчу 09.04.2024

Реал — Манчестер Сіті 3:3 Відео голів та огляд матчу 09.04.2024

Дивіться відео найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів, що відбувся 9 квітня 2024 року.

У рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА мадридський Реал і Манчестер Сіті не виявили сильнішого у наелектризованому матчі.

Гості швидко відкрили рахунок у поєдинку завдяки результативному удару Бернарду Сілви зі штрафного. Вже за дванадцять хвилин господарі поля вийшли вперед після автогола Рубена Діаша та взяття воріт колективу Хосепа Гвардіоли у виконанні Родріго.

У другій половині зустрічі манкуніанці протягом чотирьох хвилин повернули собі лідерство — голами відзначилися Філ Фоден і Йошко Гвардіол. Проте, Федеріко Вальверде не дозволив англійцям піти з поля в якості переможця і зрівняв рахунок — 3:3.

Матч-відповідь на Етіхад Стедіум відбудеться у середу, 17 квітня.

До вашої уваги відео найкращих моментів першого матчу Реал (Мадрид) — Манчестер Сіті в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів-2023/24:

Реал — Манчестер Сіті 3:3
Голи: Діаш, 12 (авт.), Родріго, 14, Вальверде, 79 — Сілва, 2, Фоден, 66, Гвардіол, 70

Реал: Лунін — Карвахаль, Чуамені, Рюдігер, Менді — Камавінга — Вальверде, Кроос (Модрич, 72) — Беллінгем — Родріго (Діас, 72), Вінісіус (Хоселу, 86).

Манчестер Сіті: Ортега — Стоунз, Аканджі, Діаш, Гвардіол — Родрі — Сілва, Фоден (Аканджі, 87), Ковачич, Гріліш — Голанд.

Попередження: Чуамені, Карвахаль — Аканджі, Діаш, Сілва

Джерело: champions.football.ua