Новостная Ложка » Вилучення Онана, Австрія не змогла зупинити Бельгію: дивитись огляд матчу

Вилучення Онана, Австрія не змогла зупинити Бельгію: дивитись огляд матчу

У битві лідерів групи F Бельгія обіграла Австрію. Здавалося, після дубля Доді Лукебакіо та голу Ромелу Лукаку все йде до впевненої перемоги бельгійців. Однак Австрія в середині другого тайму таки включилася у гру. З гри відзначився Конрад Лаймер, а з пенальті був влучним Марсель Забітцер. До того ж на 78-й хвилині другу жовту заробив Онана і, як наслідок, залишив поле. Втім Австрія більше не забила і цим подарувала Бельгії путівку на Євро-2024.

Євро-2024, Відбірковий турнір

Австрія – Бельгія 2:3 (0:1)
Голи: Лукебакіо, 13 (0:1); Лукебакіо, 55 (0:2); Лукаку Р., 58 (0:3); Лаймер, 73 (1:3); Забітцер, 84 (пенальті) (2:3)

Австрія: Шлагер А.; Вебер М. (Прасс, 71); Лінгарт; Дансо (Байду С., 66); Шлагер К.; Зайвальд Н.; Лаймер; Грілліч; Виммер П. (Забітцер, 79); Саркарія (Калайджич, 66); Баумгартнер (Сарачевич, 66)
Запасні: Хедль; Пенц; Любічіч Д.; Шмід Р.; Кайнц; Зайдль M.; Грюлль
Попередження: Грілліч 15; Зайвальд Н. 40; Виммер П. 54; Лаймер 77

Бельгія: Селс; Кастань; Онана А. (до 79); Фас; Теате; Вертонген; Мангаля О. (Тілеманс, 64); Опенда (Карраско, 46); Доку Ж. (Кейта Ман., 88); Лукебакіо (Бакайоко Й., 71; Вермерен, 88); Лукаку Р.
Запасні: Камінський; Бодар; Ванхеусден; Дебаст; де Кетеларе; Деман О.; Батшуаї
Попередження: Мангаля О. 24; Онана А. 36, 79; Кастань 63; Лукаку Р. 79
Вилучення: Онана А. 79′

Джерело: terrikon.com